Auto dla dużej rodziny, nowy Seat Alhambra

Auto dla dużej rodziny, nowy Seat Alhambra

Duża rodzina potrzebuje przestrzeni, której pod dostatkiem może znaleźć we wnętrzu nowego Seata Alhambry. To przestronny Van, w którym naprawdę komfortowo możne podróżować pięć, a nawet siedem osób. Kombinacja przestronnego wnętrza oraz oszczędnych i dynamiczny silników to idealna propozycja dla dużej rodziny.

Seat Alhambra, swoboda wynikająca z przestrzeni

Klasyczny VAN Seata to idealne rozwiązanie dla tych, którzy preferują podróżowanie w naprawdę komfortowych warunkach. Pasażerowie na przednich, jak i tylnych fotelach raczej nie będą narzekać na dyskomfort wynikający z braku przestrzeni na nogi lub nad głową. Tm bardziej, że Seat Alhambra oferuje wiele możliwości indywidualnego kształtowania wnętrza. Jedną z bardziej użytecznych jest funkcja przesuwania tylnych foteli, w ten sposób adekwatnie do potrzeb można powiększać przestrzeń dla pasażerów tylnego rzędu siedzeń kosztem pojemności i tak ogromnego bagażnika lub odwrotnie.

Bezpieczeństwo i wygoda

Dużą zaletą dla rodzin z mniejszymi dziećmi jest bardzo wygodny dostęp do tylnego rzędu siedzeń. Rodzice, którzy kilka razy dziennie zapinają pociechy w bezpiecznych i wygodnych fotelikach, z pewnością docenią wyższe usytuowanie siedziska, zbliżone do tego, z jakim mamy do czynienia w Suv-ach. Ponadto, warte wspomnienia wydają się także duże przesuwane tylne drzwi, które nie blokują dostępu do wnętrza nawet na ciasnych miejscach postojowych na współczesnych parkingach miejskich. W ten sposób zyskujemy idealny dostęp do fotelików i do minimum ograniczamy codzienną ekwilibrystykę związaną z sadzaniem najmłodszych pasażerów.

Wszystko, czego trzeba w trasie

Seat Alhambra i akcesoria do organizacji przestrzeni w jego wnętrzu zostały zaprojektowane z myślą o dynamicznym życiu w rodzinie. To oczywiste, że w takich warunkach prędzej czy później mogą wystąpić przejściowe problemy z utrzymaniem porządku. Mając to na uwadze, Seat pomyślał o tym, jak okiełznać bałagan jeszcze zanim się pojawi. W tym celu na liście wyposażenia dodatkowego dostępnych jest szereg opcji, które pomogą odpowiednio zaaranżować przestrzeń bagażową lub doposażyć auto w wygodne dodatkowe schowki i uchwyty nie tylko na napoje.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *